ذخیره سازهای Unity

Dell EMC محصول Dell EMC PowerStore را با زیرساخت مدرن راه اندازی می کند!

Dell Technologies اخیراً Dell EMC PowerStore را معرفی کرد. این یک سکوی زیربنایی مدرن است که برای پرداختن به چالش های داده های همیشه در حال رشد امروز ساخته شده است. این راهکار تا هفت برابر سریعتر و سه برابر پاسخگوتر از آرایه های ذخیره سازی میان رده قبلی Dell EMC است. علاوه بر این، Dell EMC PowerStore توسط Dell Technologies On Demand با گزینه های مصرف انعطاف پذیر برای به دست آوردن ظرفیت ذخیره سازی در صورت لزوم پشتیبانی می شود.

Dell EMC تحول دیجیتال را از طریق ابر ترکیبی و راهکارهای کلان داده ساخته شده بر روی زیرساخت مرکز داده فراهم می کند که زیرساخت های همگرا، سرورها، ذخیره سازی و فناوری های امنیت سایبری را گرد هم می آورد. راهکار ویژه ارائه شده Dell EMC Unity XT، قابلیت چند ابری و طراحی آماده NVMe را ارائه می دهد. کاربران می توانند از برنامه های مجازی پشتیبانی کنند، فضای ذخیره سازی واحدی را مستقر کرده و نیازهای Remote-Office-Branch-Office را برطرف کنند. همچنین رابط کاربری گرافیکی مدیریت Unisphere این پلتفرم به کاربران امکان می دهد تا فضای ذخیره سازی را به راحتی پیکربندی و مدیریت کنند. Dell EMC همچنین راهکارهای ذخیره سازی پرونده و شی را ارائه می دهد.

با PowerStore، کسب و کارها می توانند تصمیم گیری ، دسترسی به داده ها و عملکرد برنامه را تسریع کنند. این راهکار همچنین از طیف وسیعی از بارهای سنتی و مدرن با معماری مقیاس بالا، مقیاس خارج از آن برای vVol های بلوک، فایل و VMware پشتیبانی می کند. PowerStore همچنین توسعه برنامه ها را ساده کرده و با یکپارچه سازی VMware و پشتیبانی از چارچوب های مدیریتی و برنامه ریزی مانند Kubernetes ،Ansible و VMware vRealize Orchestrator، برنامه های زمانی را کاهش می دهد و از زمان بندی استقرار می کاهد.

PowerStore تحت پوشش برنامه Dell EMC Future-Proof قرار دارد ، که از طریق جدیدترین Anytime Upgrades امکان انتخاب، پیش بینی و حمایت از سرمایه گذاری را فراهم می کند.

منبع خبر : مفتاح رایانه افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *